Hino Çıkma tırımli Kabin

Hino Çıkma tırımli Kabin

Fiyat İçin İletişim Kurunuz. 0533 397 24 51 Kamuran Oto HATAY

tirimli

KAMURAN OTO METAL

KAMURAN OTO METAL HER ÇEŞIT TIR MARKASINA AIT ORJINAL ÇIKMA YEDEK PARÇA TEMININDE SIZE HIZMET VERMEKTEDIR! BUNLARIN YANI SIRA HASARLI ARAÇ ALIM SATIMI DA YAPILMAKTADIR.

KALITE POLITIKAMIZ

İŞLETMEMIZIN AMACI, MÜŞTERILERININ GEREKSINIMLERINI, BEKLENTILERINI TATMIN EDECEK HIZMETLERI SUNARAK PAZAR PAYINI VE REKABET GÜCÜNÜ ARTTIRMAKTIR. BU AMACIMIZI, ÇALIŞANLARIMIZIN SÜREKLI GELIŞMELERINE OLANAK SAĞLAYARAK, MÜŞTERIYE DUYULAN SAYGININ, ONA SUNULAN HIZMETIN KALITESIYLE DOĞRU ORANTILI OLDUĞUNU KABUL EDEREK VE KARLILIĞIMIZI ÇALIŞANLARIMIZLA PAYLAŞARAK BAŞARACAĞIZ. GÜNÜN DEĞIŞEN KOŞULLARINA BAĞLI OLARAK KALITE POLITIKAMIZI GÖZDEN GEÇIRECEK, FIRMAMIZI SÜREKLI IYILEŞTIRECEK, GEREKLI OLDUĞUNDA DEĞIŞIKLIKLERI YAPACAK VE ALDIĞIMIZ KARARLARIN TAKIPÇISI OLACAĞIZ. HEDEFLERIMIZE ULAŞMAK, KALITE DÜZEYIMIZI GELIŞEN TEKNOLOJI VE MÜŞTERI BEKLENTILERI DOĞRULTUSUNDA IYILEŞTIRMEK IÇIN TÜM BÖLÜMLERININ AKTIVITELERINDE KALITE YÖNETIM SISTEMININ GEREKLILIKLERI ESAS OLACAKTIR.

MISYONUMUZ
ÇÖZÜMLERIMIZ, SATIŞ SONRASI HIZMETLERIMIZLE SAĞLADIĞIMIZ GÜVENIRLILIK VE YÜKSEK IŞ AHLAKIMIZ ILE MÜŞTERILERIN ILK TERCIHI OLMAK.

VIZYONUMUZ
VERDIĞIMIZ TÜM HIZMETLERDE TÜRKIYE’NIN EN IYISI OLMAYA DEVAM ETMEK VE DÜNYADA DA ÖRNEK BIR ŞIRKET OLMAK.

You may also like...