Akturos 1844 otomatik şanzıman

Akturos 1844 otomatik şanzıman

Fiyat İçin İletişim Kurunuz. 0533 397 24 51 Kamuran Oto HATAY

Akturos 1844 otomatik şanzıman

Akturos 1844 otomatik şanzıman

KAMURAN OTO METAL

KAMURAN OTO METAL HER ÇEŞIT TIR MARKASINA AIT ORJINAL ÇIKMA YEDEK PARÇA TEMININDE SIZE HIZMET VERMEKTEDIR! BUNLARIN YANI SIRA HASARLI ARAÇ ALIM SATIMI DA YAPILMAKTADIR.

KALITE POLITIKAMIZ

İŞLETMEMIZIN AMACI, MÜŞTERILERININ GEREKSINIMLERINI, BEKLENTILERINI TATMIN EDECEK HIZMETLERI SUNARAK PAZAR PAYINI VE REKABET GÜCÜNÜ ARTTIRMAKTIR. BU AMACIMIZI, ÇALIŞANLARIMIZIN SÜREKLI GELIŞMELERINE OLANAK SAĞLAYARAK, MÜŞTERIYE DUYULAN SAYGININ, ONA SUNULAN HIZMETIN KALITESIYLE DOĞRU ORANTILI OLDUĞUNU KABUL EDEREK VE KARLILIĞIMIZI ÇALIŞANLARIMIZLA PAYLAŞARAK BAŞARACAĞIZ. GÜNÜN DEĞIŞEN KOŞULLARINA BAĞLI OLARAK KALITE POLITIKAMIZI GÖZDEN GEÇIRECEK, FIRMAMIZI SÜREKLI IYILEŞTIRECEK, GEREKLI OLDUĞUNDA DEĞIŞIKLIKLERI YAPACAK VE ALDIĞIMIZ KARARLARIN TAKIPÇISI OLACAĞIZ. HEDEFLERIMIZE ULAŞMAK, KALITE DÜZEYIMIZI GELIŞEN TEKNOLOJI VE MÜŞTERI BEKLENTILERI DOĞRULTUSUNDA IYILEŞTIRMEK IÇIN TÜM BÖLÜMLERININ AKTIVITELERINDE KALITE YÖNETIM SISTEMININ GEREKLILIKLERI ESAS OLACAKTIR.

Bir önceki yazımız olan AXOR ŞANZIMAN PARÇALARI başlıklı makalemizde aksor şanzıman parçası hatay, axor şanzımanı hatay ve hatay mercedes parçacı hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like...